İletişim

Yazan: Bartuğ

bb-mix.web.tr özel bir yemek blogu.

bb-mix.web.tr
c/o Bartuğ Bölükemini
Farnweg 11
26135 Oldenburg
Almanya

Bize ulaşın

E-posta adresi: info@bb-mix.net
Telefon: +49 441 93650403
(Telefon numarası yasal nedenlerden ötürü dizinin sadece bir parçasıdır. Gizliliğime saygı duymanızı ve yalnızca yukarıda belirtilen e-posta adresi aracılığıyla bana ulaşmanızı rica ediyorum)

Bu baskı aynı zamanda aşağıdaki sitelerimiz için de geçerlidir:

  • YouTube
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
  • Twitter

Kaynak: https://www.e-recht24.de

Kredi

Feragat

İçerikle ilgili sorumluluk

§ 7 mad. 1 TMG uyarınca, hizmet sunucusu olarak bu sayfalardaki kendi içeriklerimiz konusunda genel yasalara göre sorumluyuz. Bununla birlikte §§ 8 ila 10 TMG uyarınca iletilen ya da kayıtlı bulunan yabancı bilgileri denetlemek ya da yasaya aykırı faaliyetlere işaret eden koşulları araştırmakla yükümlü değiliz.

Bilgilerin kaldırılması veya bilgilerin kullanımını engellemek için yasal yükümlülükler etkilenmez. Bu durumda, sorumluluk sadece belirli bir hukuk ihlali hakkında bilgi edinme zamanında mümkündür. Bu tür yasa ihlallerinden haberdar olduğumuzda, bu içerikleri derhal kaldıracağız.

Linklerle ilgili sorumluluk

Tekliflerimizde, üçüncü şahıslara ait web sayfalarına yönlendiren linkler vardır; bunlar bizim kontrolümüzde değildir. Bundan dolayı, bu yabancı içerikler için sorumluluk alamıyoruz. Link atılmış sayfaların içerikleri için ilgili sunucu veya sayfanın işletmecisi mutlak surette sorumluluk taşımaktadır. Linkli sayfalar linkin verildiği andan itibaren olası hukuk ihlalleri bakımından kontrol edilmiştir. Linklerin verilme zamanı itibariyle yasaya aykırı içerikler yoktu.

Fakat linkli sayfa içeriklerinin daimi kontrolü, kesin bir yasalara aykırılık durumu dışında beklenemez. Bu tür yasa ihlallerinden haberdar olduğumuzda, bu tür linkleri derhal kaldıracağız.

Telif hakkı

Sayfa işletmecisi tarafından bu sayfalara konulan içerikler ve eserler Alman telif hakkı yasasına tabidir. Telif hakları sınırlarının dışındaki teksir, işleme, dağıtım ve değerlendirmenin her çeşidi yazarın veya eser sahibinin yazılı bir onayını gerektirmektedir. Bu sayfaların indirme öğeleri ve kopyalanmaları sadece özel ve ticari olmayan kullanım için geçerlidir.

Bu sayfadaki içerikler işletmeci tarafından oluşturulmamışsa, üçüncü şahısların telif hakları geçerlidir. Özellikle üçüncü şahısların hakları bu kapsama girer. Yine de telif hakkı ihlaline ilişkin bir uyarı alırsanız bunu en kısa sürede bize bildirmenizi rica ediyoruz. Bu tür yasa ihlallerinden haberdar olduğumuzda, bu tür içerikleri derhal kaldıracağız.